Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb vény nélkül...

Melyik a legjobb vény nélkül kapható allergia gyógyszer? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

Két dologra vagyok allergiás: a kutyaszőrre meg valami virágra. Tudom hogy felelőtlenség hogy nem tudom melyikre,de régen voltam már allergiavizsgálaton és nincs meg az a papír...:(


Xyzalt szedtem/szedek, de viszket a torkom, a szemem, folyik az orrom..készen vagyok.

Kiszeretnék próbálni egy új allergiagyógyszert, de vizsgálatra nem akarok elmenni(nincs rá 8 ezer forintom).


Claritine akut meg ilyesmi termékek jók?


2011. ápr. 5. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem a Telfast segít. Régebben vényköteles volt, de ma már vény nélkül is kapható. Én mindíg ezt veszem, mert nekem jó. Remélem Neked is használ mert tudom milyen ocsmány dolog az allergia.
2011. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Claritine
2011. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A nevét én is ismerem reklámokból, de a claritin jó is?
2011. ápr. 5. 18:13
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha csak tüneti kezelést akarsz, akkor szedd a gyógyszereket, és egyre több bajod lesz idővel.

Ha meg is akarsz szabadulni magától az allergiától, akkor érdemes először kicsit kiművelni magadat az immunrendszerből, vitaminokból, aztán usgyi, el kell kezdeni egy dr. Lenkei alap vitamint, aztán várni az eredményt.

Van akinek nagyobb dózis kell, a közepes, ki kell próbálni melyik a te adagod. Van aki 2 hét alatt meggyógyul, van aki fél év alatt, de olyannal még nem találkoztam, aki ne jött volna helyre, és gyógyszerek nélkül!!!!

Aki meg nem hiszi, járjon utána!

2011. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Dr. Lenkei ??? Az biztosan segíteni fog... Idézet egy Hír Tv-s cikkből:


"A betiltott Lenkei-féle terméklista és a jelenleg is forgalomban lévő termékek listájának nagy része megegyezik, a készítmények neve ugyan megváltozott, az összetevők azonban ugyanazok. Így lett például a Free Choice Daily Formula napi vitamincsomagból, Dr. Lenkei Életerő napi vitamincsomag.


A szakemberek szerint a Lenkei-féle készítmények veszélyesek lehetnek a fogyasztók számára, mivel túl magas a vitamintartalmuk, és Magyarországon nem engedélyezett gyógynövény-származékokat is tartalmaznak. Az első tiltó határozatot még 2005 júliusában adta ki az ÁNTSZ, de Lenkei cége bírósághoz fordult, most azonban a Legfelsőbb Bíróság is helybenhagyta az ÁNTSZ határozatát.


Lenkei Gábor hazánk egyik legismertebb szcientológusa. A vitamindokinak becézett Lenkei a gyógyszeripart leleplező könyvével vált ismertté, amelyben azt állította, hogy a betegségek többsége megelőzhető lenne vitaminokkal, de a gyógyszerlobbi érdeke az, hogy ezt ne tudják meg az emberek és inkább gyógyszereket szedjenek. Lenkei erre építette vitaminüzletét, cégcsoportja már az egész országot behálózta. Életerő centrumai szinte az összes fővárosi bevásárlóközpontban és minden vidéki nagyvárosban megtalálhatóak. Lenkei nemrég kapta meg a szcientológusok arany érdemérmét, amiért több mint egymillió dollárral támogatta az egyházat. Lenkei Gábor a Hír Televíziónak nem kívánt nyilatkozni az üggyel kapcsolatban."


Miért nem küldöd mindjárt sámánhoz?

2011. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolsó, igen csak hiányosak az ismereteid a témával kapcsolatban. Ezek a média hírek még 2008-ban jelentek meg, azóta dr Lenkei Gábor pert nyert az ÁNTSZ-szel szemben, gondolom erről nem olvastál sehol.És azért szaporodnak az üzletek ugye, mert annyira halálosak a vitaminok,nem???
2011. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Hát a jósdákból is egyre több van meg a pálmaleveles sorselemzős szemfényvesztésekből is. Ezzel az érvvel nehezen fog bárki meggyőzni arról, hogy Dr. Lenkei nem egy szélhámos scientológus. Természetesen a kérdezőtől elnézést kérek, hogy elkanyarodtunk a témától.
2011. ápr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat csak mégegy. Attól, hogy sikerült bebizonyítani azt, hogy valami nem árt attól még nem hiszem, hogy meggyógyít. Tihanyi Tamás sem árt senkinek a bohóckodásával, de gondolom nem kell bizonygatnom azt, hogy szélhámos. Sajnos a törvényeink túlságosan megengedőek, ezért nem gondolom, hogy valami hatásosságára az lenne a bizonyíték, hogy még kapható a boltokban.
2011. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Semmi gond.

Csak előbbre nem jutottam:(

2011. ápr. 8. 14:12
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Senki sem akart téged meggyőzni, én a kérdezőhöz beszéltem. De ha már vitába bonyolódtunk, akkor arra lennék kíváncsi, hogy ha bemész az orvosodhoz, akkor először megkérdezed tőle hogy mi a vallása??? Úgy küld el a jó.......-ba, hogy a lábad se éri a földet, mert mi közöd is van hozzá? Azért mész hozzá hogy segítsen neked.

Mi jogon keversz ide olyan gondolatot, ami egyáltalán semmilyen kapcsolatban sincs az említett vitaminokkal. Ha jártál volna már egy Lenkeis boltban, akkor tudnád hogy ott CSAK!!!! a vitaminokról és az emberekről van szó, eléggé komoly segítséget kapnak az oda látogatók. A tapasztalatok pedig le vannak fűzve a központi boltban, bárki megnézheti, eddig kb.50ezer olyan írásos beszámoló tekinthető meg, amelyekben leírják az emberek a gyógyulásuk folyamatát. De te csak nyugodtan higgyél másoknak, a gátlástalan gyógyszeriparnak, akik azt is eltusolják hogy a gyógyszereik miatti halandóság a fegyverkezés után a második helyen áll a halálozási okok listáján.

2011. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!