Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon letört vagyok, mit...

Nagyon letört vagyok, mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Gyomortükrözèsen voltam, de nem sikerült. Kivettem a számból, mikor elkezdtem öklendezni. Nagyon rossz a gyomrom mostanában, hasmenès, erős hasfájás. Elküldtek gyomor röntgenre, pènteken megyek. De mi van, ha nem látják a bajt? Mi van, ha csak tükrözèssel látnák? Ès mi van, ha kèsőbb is kell tükrözès, de akkor se fogom bírni. Ùgy èrzem, jobb lenne meghalni.Akkor legalább nem lenne bajom. Pánikbeteg is vagyok.
2015. júl. 21. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ! Ha bajod van megállapítják ez nem a 1900 -as évek , itt már kicsit fejlettebb az orvostudomány . Elhiszem rossz érzés , meg fáj lelkileg/tesileg. De bírd ki , csak abba gondolj bele aki több hónapot/évet fekszik a kórházba rákkal/daganattal , és kitart ! Elhiszem hogy félsz , de tarts ki , nem szabad ilyenre gondolni se !
2015. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozom.
2015. júl. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!