Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Lehet komolyabb bajom? Belső vérzés?

Elestem biciklivel. Épp a dombon mentem lefele, amikor fékeztem, az elsőfékkel, és gy estem el, hogy letört elől a fogam, felrepedt a szám, és a állkapcsomat is beütöttem a térdemet. Épp az orvoshoz mentem, akkor mondtam neki hogy mi történt, bejódozta a sebeket. Belső vérzés alakulhatott ki? Kicsit álmos vagyok mióta volt a baleset.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleset, bicikli, letört fog, belső vérzés, vérzés

2015. júl. 8. 14:37  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább agyrázkódásod lehetett. Térden meg szájon nem jellemzö a belsö vérzés.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. júl. 8. 14:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

értem. Köszönöm a gyors válaszokat. A fejemet nem ütöttem be, csak a számat, meg az állkapcsomat. A leört foggal meg elmegyek a fogászatra.

# 2/4Időpont 2015. júl. 8. 14:49 Privát üzenet

Irány vissza az orvos és kérj azonnal koponyaröntgent.

Belső vérzésed nem valószínű, mivel nem ütöttek meg husánggal, csak elestél a földön, de agyrázkódásod simán lehet.

Mivel álmosságot érzel, menj vissza megfigyelésre inkább, nehogy az orvos lustasága miatt bajod legyen!

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. júl. 8. 14:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2. válaszoló. Az álmatlanság elmúlt, a fejemet nem ütöttem be, csak a számat, meg az állkapcsomat, térdemet. Meg a jobb szememet, kicsit gyenge lett.

# 4/4Időpont 2015. júl. 8. 15:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bevertem a fejemet de nem volt se ájulás se vérzés ettől függetlenül lehet komolyabb belső sérülés?
Beütöttem a fejem a bicikli kormányába és fájt egy ideig most kicsit zsibbad ha megnyomom kissé fáj. Lehet belőle komolyabb baj? Törés vagy belső vérzés? :S
3-3,5 métert esett a 10 hetes kiscicánk, mert kiugrott a korláton a galériáról, lehet valami komolyabb baja?
Mi lehet? Gombás fertőzés? Vagy komolyabb?
Fogamzásgátló tablettát szedek fél éve kb. és most pecsétes vérzésem van mellette.2 napja . Ez mitől lehet? Nincs komolyabb bajom remélem .
-első naptól véd- ez mind szép és jó. DE. Mi számít első napnak? Speciel nálam úgy történik : elöszőr pecsételős, alig alig van vérzés. Majd a, ,2. , , napon. Erős, komolyabb...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!