Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet komolyabb bajom? Belső...

Lehet komolyabb bajom? Belső vérzés?

Figyelt kérdés
Elestem biciklivel. Épp a dombon mentem lefele, amikor fékeztem, az elsőfékkel, és gy estem el, hogy letört elől a fogam, felrepedt a szám, és a állkapcsomat is beütöttem a térdemet. Épp az orvoshoz mentem, akkor mondtam neki hogy mi történt, bejódozta a sebeket. Belső vérzés alakulhatott ki? Kicsit álmos vagyok mióta volt a baleset.

2015. júl. 8. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább agyrázkódásod lehetett. Térden meg szájon nem jellemzö a belsö vérzés.
2015. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm a gyors válaszokat. A fejemet nem ütöttem be, csak a számat, meg az állkapcsomat. A leört foggal meg elmegyek a fogászatra.
2015. júl. 8. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Irány vissza az orvos és kérj azonnal koponyaröntgent.


Belső vérzésed nem valószínű, mivel nem ütöttek meg husánggal, csak elestél a földön, de agyrázkódásod simán lehet.

Mivel álmosságot érzel, menj vissza megfigyelésre inkább, nehogy az orvos lustasága miatt bajod legyen!

2015. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Az álmatlanság elmúlt, a fejemet nem ütöttem be, csak a számat, meg az állkapcsomat, térdemet. Meg a jobb szememet, kicsit gyenge lett.
2015. júl. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!