Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy hamarabb...

Mit csináljak hogy hamarabb legyen vége a menstruációmnak a kirándulás alatt vagy valami más megoldás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most érkeztünk meg a tengerre táborba 5 napra és ma reggel megjött. Lehet talán attól jött meg egy kicsivel korábnan mer ideses voltam mert még sosem jártam. Hogyan fogok így fürdeni? Tampont hoztam de még sosem használtam. Félek hogy el lesz így rontva a vakációm!

2015. júl. 24. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ilyen a táborozás. Emberekkel élsz egy szobában,és nem saját szobában. :-D

Erre az 5 napra igazán kikapcsolhatod az otthon kényelmét megkövetelő konfortérzet szükségleted. Vagy bérelj saját lakrészt! :-D


Engedd el magad csajszi! Olyan semmi problémákon agyalsz,hogy csak na! :-D

2015. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Képzeld! Nem csak odahorkolnak a füled mellé,hanem finganak is! Még ha csendesen is,de megteszik. Oszt ha nem épp mellette,hát odaszáll az apró szobában. :-D


Na csövi,és jó szórakozást! A cápákkal vigyázz,a tamponra mennek!

2015. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A fingás engem nem zavar (azt én is szoktam néha). A tamponnal sikerek volt. Köszönöm a bíztatást.
2015. júl. 24. 18:19
 14/16 A kérdező kommentje:
sikerem
2015. júl. 24. 20:54
 15/16 anonim ***** válasza:
Drága.... 12 órás utat bírtam ki betétekkel +tamponokkal, olyan 3-4 óránkénti cserével, Németországig. Ott is végig meg volt, mégsem lett semmi baj. Aztán egy másik alkalomkor is
2016. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem fejeztem be. Egy másik alkalommal is mikor kirándulás volt,pont akkor jött meg és rengeteg volt,óránként cseréltem a tamponokat. Szerencsére nem volt baleset
2016. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!