Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lenne a jobb megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne a jobb megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj, már 9 éve osztálytársam, viszonylag jóba is vagyunk, de most kirándulás után már kezdek többet érezni iránta. Mondjam el neki, hogy tetszik és hogy iránta mást érzek, vagy még próbáljam fűzni?

2014. máj. 7. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el.
2014. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy megmondd neki!

Azzal elvágnád minden esélyed.


Sajnos meg kell hódítani.

Izmosodj, légy hangos, a társaság közepe. Légy vagány, tűnj ki és talán a legfontosabb, lásson együtt más csajokkal.

A nőknek sosem kell egy nem éppen használt fasx, így vannak kitalálva.

2014. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát először is: pont visszahúzódóbb vagyok, másodszor, vele vagyok jóba lányok közül
2014. máj. 7. 23:23
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én lány vagyok, szerintem azt kellene tenned, hogy odamész hozzá, félrehívod, és megmondod neki. Ha ő is szeret téged akkor örülni fog, ha meg csak barátnak tart, akkor beszéljétek meg, hogy azért maradjatok meg barátnak...

Aztán lehet hogy idővel ő is többet fog érezni. Legyél humoros és sokat legyél vele, bár azért ne egyfolytában. Az oké, hogy visszahúzódóbb vagy ha ő is ilyen, akkor minden rendben lesz, nem kell változtatnod, de ha ő a menőbb lányok közé tartozik, akkor neked is figyelemfelkeltőbbnek kellene lenned... ;) Sok sikert!

2014. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, megfogadom :)
2014. máj. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!