Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontin! Rászoktam?

Frontin! Rászoktam?

Figyelt kérdés

december ota szedek frontint napi egyet 0,25 öset meghalt a anyum még 2007 ben. most lett vége kapcsolatomnak novemberben azota szedem ezt! jobb konyebb minden este szoktam egyet mert jobat alszok .előte párom melett is szorongosabb voltam mikor öt megismertem fuvezett fuveztunk néha. november ota semmi .azota csak napi egy frontin.irják itt hogy sok meg minden annak aki napi 3- 4 et szed az nemsok ?

akkor most mi számit soknak . azota miota szedem konyebb minden többet nevetek jobban veszem akadályokat !


2015. júl. 30. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan mint ha drogoznál. nem azért érzed jobban magad, mert rendben vagy lelkileg, hanem mert szeded a gyógyszert.
2015. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Könnyen hozzászokik a szervezet. Próbáld csökkenteni félre, aztán negyedre. de ne hirtelen, az orvos így szoktat le, hogy ne legyen elvonási tünet.
2015. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0,25 mg az nem sok.
2015. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

0,25 mg tényleg nagyon kevés de nem értem minek szedni még ennyit is. Akkor már vagy sokat szed az ember vagy semennyit! Én egy nap 3x0,5 mg-t kéne szednem ez van a recepten de csak egy felet szedek hogy ne szokjak rá! Na most az orvosod felírta neked a frontint de azt is elmondta hogy függeni fogsz tőle?


Viszont inkább ezt szedd minthogy füvezzél az illegális és ezen felül borzalmasan káros!!!

2015. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Napi 1x 0,25 mg olyan pici adag, hogy nem hiszem, hogy bármi problémát jelentene. Hozzászokást sem.
2015. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen rászoktál.

akármennyire kis mennyiséget szedsz az is káros sajnos.

2015. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most akkor sok vagy nemsok rászoktam vagy nemszoktam 27vgyok de miota szedem " könnyebb életem " mért baj az ha szedi ember pl vkinek meg egész életen át másfajta gyogyszert kell szednie és nem ront neki ! Frontint is szedik sokan valakik és még mindig élnek se szihésen se máshogy nincsenek annak jelei hogy most károsodnának tőle !
2015. aug. 3. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

0,25 mg frontin az nem káros.

Vagy ha káros, akkor pont annyira, mint benzingőzös levegőt szidni, melózni, 6-7 órát aludni, melegben lenni miegymás.

Magyarul annyira minimálisan, hogy ilyen alapon más semmit se nagyon szabadna enni, inni, csinálni.

2015. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!