Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sok volt a frontin?

Túl sok volt a frontin?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok arra szedem, ma reggel kb 9-kor keltem be is vettem a 0,5 mg-ot de rosszul voltam szoval dupláztam. Délután szint úgy, 1mg ot vettem be. Egész jól is voltam, elmentünk moziba ahol rosszul lettem, ez kb fél 7 körül + 1mg de nem lett sokkal jobb most még bevettem fél mg-ot le zuhanyoztam és fekszem de valami nem az igazi.. sok volt a frontin vagy ez még nem veszélyes adag egy napra elosztva???

2015. júl. 16. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Atyaég... te keményen függő vagy, tudsz róla? Szeded azt a szart, de még csak nem is segít, mert egész nap rosszul vagy, hiába tömsz be egyre többet, míg végül kiütöd magad... mire jó ez? De már nem is látod, hogy mit teszel magaddal, annyira rászoktál. Ne csináld ezt, rossz vége lesz. A problémádat sem szünteti meg, ahogy írod istenigazából még a tüneteket sem nyomja el, akkor azon kívül, hogy gyakorlatilag drogozol, mi értelme van?
2015. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Attól függ egyébként mennyit szoktál szedni. Nekem soknak tűnik, mert én amikor pánikbeteg voltam, akkor 2x 1/2 tablettát szedtem a 0,25-ösből. A pánikot nem csak gyógyszerrel tudod kezelni. Igyál sok folyadékot, az kimossa a szervezetedből.
2015. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy nem a Frontin a megoldás a problémádra, hiszen ahogy írod nem lett sokkal jobb.

4 mg-nál többet ne végy be/nap.

2015. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az elsönek, a frontint 3- szor 0,5-öt irtak fel és a kognitív pszichoteráplával egészítjük ki, a dokim szabin van 27. Lesz a következö kezelésem. Kevert szorongásos pánikbeteg vagyok, gondolom teneked fogalmad nincs róla hogy ez mit jelent...
2015. júl. 16. 21:11
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a napi 4-5 roham gyógyszer nélkül... még neked sem kivánom pedig sikerült jobb kedvre deritened, a kérdésemre várok normális választ lehetöség szerint olyan egyéntől aki hasonló cipőben jár, vagy járt mint én.
2015. júl. 16. 21:14
 6/24 anonim ***** válasza:
Megadtam a választ, a te esetedben 4 mg a napi maximális adag.
2015. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Akarmennyi is veszélyes ha naponta szeded.sajnos hamar fü ggőséget okoz. Frontin hatasara termelődő boldogsaghormon szintje egy idobutan nem lesz elég ezerf a szervezetet egyre tobb elégiti ki egy idobutan amit csak az adag fokozasaval ernek el.

Ugyhogy nalad is valoszinuleg mar nem hat ez a nagyadag sem.

2015. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért.idő után akart volna lenni
2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én is 3/0,25-el kezdtem majd orvosi javaslatra emeltük az estit 0,5 (alvás probléma) a terápiát már 3-szor 0,5el kezdtem, de ha egyszer jön a roham nem tudok mit csinálni, lehet hogy a terápia nem elég? A frontin meg akadályozza a roham lki teljesülését, inkáb a hihetetlen belső feszültség amit már nem.birok sokáig...
2015. júl. 16. 22:18
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
..és azt tudtad, hogy kikészíted magad? És még fizetsz is érte..
2015. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!