Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Masnapos vagyok es rosszul,...

Masnapos vagyok es rosszul, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyadekot kene innom, de a viz ivas utan 10-20 perc utan kijon belolem. Bar hanyas utan nagyon jo erzes az, hogy megkonnyebultnek erzem magam es hanyas kozben nagyon leizzadok es az is jo, ahogy lehut a sok izzadsagcsepp.

Az pedig eleg rossz, hogy ilyenkor olyan instabil szellemi/erzelmi allapotban van az ember.

Egyebkent nem ittam sokat, kb harom pohar bort de nem igazan birja jol a szervezetem az alkoholt.



2015. aug. 27. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek ittál, ha nem bírod?
2015. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akkor te nagyon nem bírod a piát. Inni kell ásványvizet folyamatosan. Én is így voltam. Csak én whiskeyt ittam,aztán mikor elfogyott a whiskey,ott volt a vodka. Na abból kb 3 feles után, villanyoltás volt nekem. Nem kellett volna keverni.
2015. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másnaposság ellen legjobb egy korsó sör
2015. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A husleves megmentett :) mar minden oke!
2015. aug. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!