Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogyha a nap...

Miért van az, hogyha a nap egy bizonyos időszakába elalszom, akkor borzasztó hangulatom lesz, mikor felkelek?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy kb. 17-18:00 között nem érdemes leheverednem, mert borzasztó, depresszió-szerű állapotba kerülök, miután felkelek, hasonlóan ahhoz, mikor másnapos vagyok. Miért van ez? Miért pont ez a napszak?
2015. szept. 3. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Ha hétvégén alszom délután, mikor felébredek, mindig megbánom, olyan kutyául érzem magam. Gondolom, ez a időpont felborítja a normál bioritmust.
2015. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Inkább ne pihenj le, vagy ha teheted, akkor korábban, egy és három óra között.
2015. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem inkább gondold végig, hogy mit ettél előtte, mielőtt leheveredtél. Ha volt benne sertéshús, akkor az is okozhatja. Én megfigyeltem, hogy mindig nagyon rosszul alszom, és rosszul is ébredek, ha ettem olyat, amiben sertés volt. Nem szaktanács, csak saját tapasztalat. :)
2015. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!