Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kereken 1 hónapja folyamatosan...

Kereken 1 hónapja folyamatosan fáj a fejem!? VALAKI aki tud könyörgöm segítsen!

Figyelt kérdés
Kereken 1 hónapja fáj a fejem....Úgy kezdődött hogy beszéltem egy gyerekkel aki mondta h neki már nagyon régóta fáj a feje és nemtud vele mit csinálni.Ahogy elköszöntünk egymástól egyből elkezded fájni a fejem...gondoltam csak beképzelem magamnak meg minden.De még mindig fáj...(két oldalt a halántékomnál)Röviden ennyi

2015. szept. 22. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Menj el a háziorvoshoz ha már 1 hónapja fáj, ki kell vizsgálni nincs-e valamilyen szervi oka, egy vérvétel sem ártana és vérnyomásmérés.
2015. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még csak 13 éves vagyok és nem engednek el egyedül viszont pedig a családom ezzel nem foglalkozik...le se szarják hogy velem mivan.
2015. szept. 22. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ahogy elköszöntünk egymástól egyből elkezded fájni a fejem..." Ebből arra következtetek, hogy nem fertőzés okozza, mert ha fertőzés lenne akkor hosszabb lenne a lappangási ideje, persze 100%-osan semmi sem zárható ki.


Nagyobb a valószínűsége, hogy pszihoszomatikus betegségről beszélünk, aminek az eredete tényleg lehet beképzelt.

Próbáld elterelni a figyelmed valami mással.

2015. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gyanakszom és amióta kiírtam a kérdést ezt gyakorlom:)
2015. szept. 24. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mintha elmosta volna a fejfájásomat ez a lehulló nagy mennyiségű csapadék.

Lehet, hogy van valami a levegőben, ami most már "hiányzik".


Lássuk mi lehet a levegőben:


Klórozott szénhidrogének, nitrogén oxidok, szén monoxid, városi környezetben könnyen előfordulnak.


Lehet, hogy a szomszéd kerületből az elhagyott IX. kerületi vegyiművekből is kaptunk ismeretlen összetételű porokat, vagy kipárolgó vegyi anyagokat, amit most az eső lemosott a talajba és a csatornába. Amikor arra autózok eléggé átható szaga van.


Talán az utcai közcsatorna bűzelzáró nélkül szabadon kiszellőző aerosoljai is fokozhatták az elmúlt napok egyre intenzívebb fejfájását.


Gyanakszom a szálló por magas koncentrációjára is. Gondolok az autók korom kibocsájtása és az autógumik lekopó részecskéire, némi kátránnyal vegyítve, ami az aszfalt kötőanyaga kb. 5% mennyiségben.


Ezek így együttvéve nem egy életbiztosítás.

Meg kell állapítanom, hogy frontérzékeny lettem.


De az is lehet, hogy véletlen egybeesésről van szó csupán, és az elmúlt napokban a kakaós csiga evés szüneteltetése miatt jelentkező elvonási tünetek jelentek meg nálam. Állítólag a kakaó fogyasztás abbahagyása hasonló elvonási tüneteket okoz, mint a kávé fogyasztás abbahagyása.

2015. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!