Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Eles fajdalom van a derekamban...

Eles fajdalom van a derekamban ami lesugarzik a combomba. Becsipodott egy ideg? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tegnapi aerobic ora ota eles fajdalmam van a derekamban,nem birom a labam felemelni,mint egy "lumbago",mitol mulik el a fajdalom??
2008. szept. 10. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem irány az orvos, mert nekem hasonló tüneteim voltak, nekem kezdődő gerincsérvem volt és a kilépő ideget nyomta a porc, ez okozza a combba lehatoló fájdalmat. Próbáld ki, hogy könnyebb-e úgy ülnöd, hogy a fájó lábadat magad alá húzva arra ülsz rá, én sokáig csak így tudtam ülni és csak fekvéskor nem fájt. Nem ijesztegetni akarlak, de ez nem játék. McKenzie gyógytorna segített rajtam akkor és ma is, ha kicsit fáj, rögtön egy két gyakorlat és újra nem fáj.
2008. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!