SOS Pánikroham?

Figyelt kérdés
Amikor buszon ülök általában egyedül akkor rámjön hogy rosszul érzem magam, fulladok ájulásérzet, de az elmúlik. Ma viszont autoban ültem, nem egyedül, nem én vezettem, és amikor városon kivül megyünk gyorsabban akkor elkezdtem rosszul lenni és azt vártam mikor érünk bea városba és ott egybol jobban lettem, a rosszullét nagyon rossz nem kivánom senkinek, olyankor azt érzem megfogok halni, szédülök ájulásérzetem van, zsibbad a szám, miért most jön elo ez ???? valakinek volt hasonlo ????

2015. okt. 29. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a busz már régota van, hogy félek tole, mert nemtudok bármikor leszállni, de az autot nem értem.
2015. okt. 29. 19:36
 2/5 anonim válasza:
Nekem nemcsak buszon de még otthon is ez van
2015. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
buszon probálom lefoglalni magam valamivel és akk mindig elmúlik
2015. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ha lefoglalom magam akkor nekemis elmúlik., de tegnap megijjjesztett az autoban is, igaz este volt olyankor alapbol rosszabb, nemtudom miért jött ki ez, és mikor múlik el
2015. okt. 30. 10:05
 5/5 anonim válasza:
Bocsi hogy ilyen későn válaszolok :D nos ez sok esetbe elmúlik magátol mikor már a szervezeted hozzá szokik ehhez a helyzethez és akk már nemlesz gond.
2015. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!