Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez? Gyomorrontás? Vagy...

Mi ez? Gyomorrontás? Vagy Stressz?

Figyelt kérdés
Este milánoit ettünk, üvegeset, gombás, nem volt lejárva, reggel ment kicsit a hasam, barátomnak is. nemtudom össszefugg e, de nekem még hányingerem is van, meg étvágytalanság, fájdogál hasam is, rossz közérzet, barátomnak ilyen nincs, gondoltam már arra is, hogy este hirtelen ettem sokat, de mostamában hogy összeköltöztünk stresszesebb vagyok suli miatt is, meg itt nincsenek még barátaim, meg munkát is keresek, és néha elöjön a hányinger, meg a hasfájás, lehet hogy csak stressz az egész??? amig nem voltam ott, addig nem volt ilyen problémám....

2015. nov. 4. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel mindkettőtöknek ment a hasa, így inkább gyomorrontás lehet, vagy vírusos dolog.
2015. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
neki is elmúlt, meg nekem is, nekem csak 1x volt, neki 2x de elmúlt. akkor mi lehet ez??? neki már semmi baja, nekem meg csak annyi h hányingerem van
2015. nov. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!