Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok készülni az óráimra a migréntől?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Mindig is fejfájós voltam, a szüleimtől örökölhettem mert ők is azok. De mostmár rájöttem hogy ez nem egy egyszerű fejfájás, hanem migrénes és ezt az orvosom is bizonyította.

Sajnos majdnem mindennap azzal jövök haza az iskolából, hogy majd megőrülök a fejfájástól, hányingerem van és nem tudok leülni tanulni mert hacsak egyet megmozdulok, rosszabbodik az állapotom. És ez a tanulásom róvására megy. Mellesleg most jelen pillanatban is migrénem van, már így jöttem haza az iskolából. Legutóbb csütörtökön volt ilyen. Pénteken például azért nem mentem iskolába, mert a csütörtöki migrénem miatt egyből kidőltem és nem tudtam készülni másnapra, pedig 3 dolgozatot írtam volna.

Mit tudok tenni ez ügyben? Most nem maradhatok itthon minden második nap a migrénem miatt. Vagy lehet ilyenkor valamilyen felmentést kérni vagy orvosi papírt vagy mi? :/ Nagyon szenvedek. Most se tudom, hogy készüljek fel a holnapi töri témazáróra...



2015. okt. 19. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért a migrén nem szokott naponta jelentkezni. Ha tényleg ennyire sűrűn van, akkor az orvos tud rá olyan szert adni, ami megelőzi a rohamokat. Nem tudom milyen orvosnál jártál, de fejfájásambulanciára menj el.
2015. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!