Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek egészséges minden...

Szerintetek egészséges minden nap délután 4-től éjszaka fél1-ig aludni és akkor kelni?

Figyelt kérdés
Rászoktattam a szervezetem, hogy amikor 3-ra hazaérek az iskolából eszem, fürdök, és 4-kor lefekszem. Általában éjfél és fél 1 között szoktam felébredni és akkor "reggelizek", tanulok, így a rövidtávú memóriámban könnyebben megmarad a tananyag, és a néhány órával későbbi dolgozatokat jól szoktam megírni (igaz másnap már el is felejtem).. Ennek a délutáni-esti alvásnak, és éjszakai fennmaradásnak van valami nem túl egészséges hatása? Hétvégén persze nem csinálom ezt, és emiatt igen fáradt szoktam lenni, de ezenkívül nincs más?
2015. nov. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piriiiii ***** válasza:
Szerintem ne csináld. Nem egészséges, nehéz lesz majd visszaállnod (nem maradhatsz így örökre, egyszer dolgoznod kell majd meg ilyenek), ráadásul, ha elfelejted az anyagot, hogyan fogsz érettségizni? És így az iskolán kívül nem is lesz életed, emberekkel nem is találkozol. De, ha Neked jó így, meg szeretsz fáradt lenni, hajrá.
2015. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mondom hétvégén nem csinálom, akkor szoktam találkozni az ismerőseimmel. Érettségire meg fel tudok készülni, mert azt az anyagot jobban megtanulom, mint az egyéb tanulnivalókat, amiket csak a dolgozatra kell tudni. És mivel jók a jegyeim (4.7-es átlag), tervbe van véve a továbbtanulás. Szóval még pár évig biztos nem kell dolgoznom.
2015. nov. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!