Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek délelőtt és kora...

Mit egyek délelőtt és kora délután, ha csak 3-fél 4 körül jutok egészséges, házi meleg ételhez?

Figyelt kérdés
Suliba járok, és van pár nap amikor 3előtt nem tudok hazaérni, ezért csak akkor 'ebédelek'. Mit egyek a reggeli és az 'ebéd' között ezeken a napokon? Normális esetben (amikor fél2 után kicsivel már hazaérek) csak egy almát szoktam enni délelőtt. A reggelim legtöbbször: 2 sz. tk/rozskenyérből pirítós, zsírszegény sajtkrém/margarin, esetleg egy pohár joghurt, és kávé. Néha zabkását is szoktam enni.

2013. ápr. 22. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak én dolgozni járok.
2013. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyél otthon zabkását almaszeletekkel, fahéjjal.

11felé egyél 1szelet igazi rozskenyeret sajtkrémmel, sonkával, főtt tojással és uborkával szendvicsnek.

1felé egyél egy almát vagy narancsot.

Hazaérsz rendes étel.



Vagy ha reggelihez eszel 2db főtt tojást az sokkal laktatóbb alár 11ig is el vagy vele.

11felé pedig egy joghurt, pár szem dió vagy alma.

2013. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az ötleteket! :)

Legutóbb úgy oldottam meg, hogy fél 11 felé ettem egy almát, aztán 1kor a közeli salátabárban vettem egy kis adag mozzarellás salit :) Hazaérve pedig ebédeltem...:)

2013. ápr. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!