Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez, ilyen állapotom?

Mitől van ez, ilyen állapotom?

Figyelt kérdés
Már vagy egy hete fáj a fejem,szédülök,egy helybe alig tudok megállni,nagyon sápadt vagyok folyamatosan. Nemrég voltunk a postán,nem tudtam egy helyben megállni,le kellett ülnöm,mert éreztem,hogy nemsokára összeesek. Kb. 2 hónapja meg egy bevásárlóközpontban is ez volt,csak akkor minden elsötétült,homályos volt előttem. Rendesen eszem,iszom. Egyik éjszaka felkeltem, már annyira stresszeltem magam, nem tudtam 2 órán keresztül aludni.. Vérvételre fogok majd menni. Kérlek írjatok normális válaszokat.

2015. nov. 15. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás,vérszegénység.
2015. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsöt tovabb folytatva:

... vashiany/alt. vitaminhiany vagy mas nyomelemhiany, mozgasszegeny eletmod is "hozzatehet" az allapotodhoz, de akar csupan pszichikai alapon is lehet.

(Valamiert a panikszerü allapot jutott eszembe...)


Betegsegek lelki okainal: nem var semmit az elettöl, celtalansag, meg akar halni.

2015. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én másfél hónapig szenvedtem,mindenféle kivizsgáláson voltam(vérvétel,szemészet,neurológia,ct stb.) és végül kiderült,hogy két rossz fogam okozta a fejfájásomat
2015. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!