Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Intelligens ember nem dohányzik?

Intelligens ember nem dohányzik?

Figyelt kérdés

Ezt mondták, amolyan "szokj le a cigiről" dumával.

Hogy aki vezető beosztású, meg okos, művelt ember, az egyik sem dohányzik...

Szóval ha dohányzom, nem juthatok be az ELTÉre?



2013. márc. 3. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
ez hülyeség...azok dohányoznak a legtöbbet
2013. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez így azért erős, ismerek sok embert, akiket intelligensnek tartok, és dohányoznak. Mindazonáltal ha belegondolsz, hogy mennyit pénzt kiadsz azért, hogy nem is kevés egészségügyi rizikót kapj cserébe, akkor valóban nem tűnik ésszerű szokásnak... Általában "csak" a tüdőrákon lovagolnak, de a szájüregi- , gége- és hólyagdaganatok, szív- és érrendszeri rizikó, COPD stb. is ott vannak. Tényleg nem éri meg.
2013. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Dohányozni hülyeség.
2013. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
A dohányzás egy rossz szokás és az egészségre káros, de semmi köze az intelligenciához.
2013. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
inteligens emberek jól meg tudják magyarázni, hogy miért nem káros nekik, maguknak is elhiszik... van is benne valami, mivel ha az életében kb semmi probléma nincs, csak élvezetből dohányzik, nem idegesség levezetés miatt, talán más a cigi hatása is. akinek viszont nagyon stresszes, problémásak a mindennapjai könnyebben kialakulhatnak azok az egészségügyi gondok amiket a cigi okoz.
2013. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Kinga1995 ***** válasza:
88%
Hát, csak mondjuk, hogy a tanári kar fele dohányzik a sulinkban. A matek, az angol, a töritanár. Vagy mind hülyék, vagy semmi köze a ciginek az észhez.
2013. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
ami még idegesítőbb az az, ha orvosok dohányoznak..
2013. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk régen volt egy háziorvosunk (akkor még körzeti), aki úgy rendelt, hogy a beteg mellett fújta a füstöt :))

Egyébként jó orvos volt, sajnos meghalt... tüdőrákban...

2013. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%

8#

Elmondanád, leírnád, hogy mi köze a dohányzásnak a tüdőrákhoz?!

Egy, csak egy hivatalos orvosi tanulmányt mutass, ami bebizonyítja, hogy köze van a dohányzásnak a tüdőrákhoz.

2013. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

#9. több száz ilyet találsz, de ha már ennyire nem hiszel benne, akkor nem mutatunk, úgysem fogod elhinni, mert belemagyarázod. menj be a kórházban arra a részre, ahol a tüdőtágulatosokat ápolják. 10ből 9 tüdőtágulatos erős dohányos. tüdőrákos kórteremben kevesebb időt töltöttem, de ott is kb 10/7. csak ti nyilván azt a maradék 3at fogjátok emlegetni, hogy ezzel megnyugtassátok magatokat.


Kinga, a tanároknak nem kell kimagasló iq. nekem elég magas, én is dohányoztam, bár én kinőttem. vannak milliárdos cégvezetők, nagyon erős akarattal, akik dohányoznak, úgyhogy az akarathoz sem kötném a dohányzást, hogy csak a gyengék dohányoznak, de szerintem minél magasabb az intelligencia, annál könnyebb leszokni.

2013. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!