Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennek a fóbianak mi a nve?

Ktk312 kérdése:

Ennek a fóbianak mi a nve?

Figyelt kérdés

Lány az illető :


Tehát, azt hogy hivják mikor olyan felelmem van hogy elkell dobnom valamit, pl. A vizbe vagy a csatornába, xD olyan helyekre ahonnan nem tudom kiszedni többet beledobok egy 5forintost vagy egy kavicsot de nekem arra mar nincs szuksegem. De elkap egy olyan erzes hogy uristen valami fontos targytol valtam meg örökre..

Pl mikor a kavicsot a vizbe dobom, akkor olyan mint ha a telomat is dobnam vele es felek hogy eldobom azt is de vissza mar nem tudom forditani... :o :/ erted??? 😖😖😖😖😖😖😖😱


2015. nov. 23. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Értem. De ez nem fóbia.


Kényszerbetegségnek hívják és nem számít a nem. A jelenlegi állapotodban inkább a kényszergondolatok a jellemzőek, de ezt hamar szokta követni a kényszercselekvés (amikor úgy érzed, hogy meg kell valamit tenned, mert ha nem teszed meg, egyre feszültebb leszel).


Jó voln, ha mihamarabb látna egy szakember.

2015. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!