Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van mostanában állandóan...

Miért van mostanában állandóan szívdobogás-érzésem?

Figyelt kérdés

Volt valaki így?

A párom orvos, de azt mondja, ne foglalkozzak vele, mindent elég lazán kezel. Viszont engem kezd nagyon idegesíteni.


2015. dec. 14. 13:41
 1/7 A kérdező kommentje:
* azt mondja, ne foglalkozzak vele, de mindent elég lazán kezel.
2015. dec. 14. 13:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Te is olyan ember vagy, aki még azzal is felkeresi az orvost, hogy dobog a szíve? :) Még jó, hogy a párod orvos és nem a tb-s orvosok idejét húzod vele. Dobog a szíved :), beszarás.... :D
2015. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem mászkálok orvosokhoz és a párom se vizsgálgat állandóan. Üzemorvoson kívül nem voltam kb. 15 éve sehol, nődokit meg fogdokit leszámítva.


És nem képzeltem be, hogy meg fogok halni, de baromi idegesítő, amikor napi 10-15 alkalommal is azt érzem 1-2 percig, hogy nagyon erősen ver a szívem.

Komolyan mondom, lassan pánikrohamot fogok miatta kapni...

2015. dec. 14. 13:57
 4/7 A kérdező kommentje:

És nem az a bajom, hogy dobog a szívem, hanem hogy olyan erősen érzem nyugalomban, minta épp akkor futottam volna le vmi 500 m-es sprintet.


És mivel a párom egész nap operál, neki semmiségek az olyan dolgok, amik konzervatív módon kezelhetők.

2015. dec. 14. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet pánikbetegség vagy vitamin hiány. Próbálj ki 1 hónapig szedni multivitamint. Ha a szíveddel lenne baj, annak más tünete is lenne.
2015. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szedsz valamilyen gyógyszert?

Vagy sok kávét, teát iszol esetleg?

Testsúlyod hogy van?

Itt főleg a testzsír számít.

Ilyen érzést rendszerint a hormonális eltérésekből adódó állapotok idéznek elő, pl pajzsmirigy, inzulin, stbstb...

Először is menj el vért vetetni, bár a háziorvos csak az "egyszerűbb" vérvizsgálatra tud beutalót adni, endokrinológus már meg tudja nézetni az összes hormonszintedet is.

2015. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vernyomas csokkento okozhat ilyet. Esetleg magnezium hiany.
2015. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!