Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogamzásgátló és policisztás...

Fogamzásgátló és policisztás ovárium szindróma melett terhesség?

Figyelt kérdés
Pcos-em van ezèrt is kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Kb 1 ève szedem rendesen, sose volt, hogy elfelejtettem volna vagy hányás, hasmenès mellett. Most mègis furcsa tüneteket tapasztalok. Gyakran járok pisilni, szúr az alhasam, hányingerem van nèha. Mennyi esèlye lehet, hogy terhes vagyok? Valaki tapasztalt már ilyet?

2015. dec. 21. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet, nekem van olyan ismerősöm, aki fog.gátló mellett lett terhes. És / vagy menj orvoshoz. Viszont nem akarlak elszomorítani, de aki fogamzásgátlót adott a pco-dra, az egy ugyanolyan tudatlan, maradi orvos mint akinél én voltam legelőször. Csak ront a helyzeten, ha abbahagyod, mert babát szeretnél, minden olyan vagy rosszabb lesz mint előtte. A helyes kezeléssel kordában tarthatod a betegséget és nem lesz olyan nehéz teherbe esni.
2015. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!