Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérnyomásom 114/67, a...

A vérnyomásom 114/67, a pulzusom 101 (nyugalmi helyzetben). A mellkasom a nyom, hamar elfáradok. Jelenthet szív/érrendszeri problémát? 15/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nem jelenthet. Ez pánikbetegség. Nézz utána és kiderül hogy a tüneteid is azonosak a leirással. sajna én már 10 éve az vagyok nyugalmi állapotban a pulzusiom 100-120
2010. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne találgass!Körzeti orvos, én is pulzus csökkentőt szedek,mert szúrás szerű érzés volt,magas vérnyomás mellett, de mikor beállt,akkor is szúrt!A pánik betegséget nekem is mondták,de az csak a fejekben van szerintem...
2010. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet pánikbetegség. Nem említettem ugyan, de nem csak nyom, hanem szúr is bizonyos mozdulatoknál (ami nem feltétlenül jelent szívet). Voltam orvosnál, Magne B6-ot írt fel, de ahogyan észrevettem, a szedése alatt még kellemetlenebbül éreztem magamat. Tudom, milyen, amikor pszichés okból fáj a mellkas, és a szúrás / terheléstől való nyomás, fáradás közel sem hasonlít rá. Ezért gondolom, hogy nem 'csak' az.
2010. márc. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!