Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt valaki, aki pánikbeteg...

Van itt valaki, aki pánikbeteg, és rohamokat élt át?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lenne, ha tudnék ilyen emberrel beszélni, mert úgy érzem egyedül vagyok a problémámmal.

22/L



2016. jan. 7. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Veled egyidős vagyok, és volt már pánik rohamom... Mit szeretnél tudni? :)
2016. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te mit éltél át a rohamkor ??
2016. jan. 7. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem magadtól nem fogod tudni megoldani. Menj el egy pszichológushoz és segíteni fog!

27F

2016. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ma háziorvos kijött hozzám, és ajánlott egy pszichiátert, hétfore van idopontom. De szeretném tudni, hogy ki mit érez olyankor. hogy jobban meggyőzodjek arrol hogy nekem is ez van.
2016. jan. 7. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.

A legelsőnél nagyon durva volt éjszaka felébredtem és nagyon gyorsan vert a szívem ...felkeltettem a szüleimet nem bírtam azt hittem mindjárt meghalok ..ittam egy jó forró teát és elmúlott de kb fél óráig remegtem ...aztán ez után még előfordult kb 5-6 szor 1 éven belül de nekem mindig este volt vagy hajnalban. Nagyon sokat agyaltam hogy miért történik velem ez a szörnyű dolog aztán rájöttem hogy lelki okai voltak. Rendbe tettem az életem és most már hál Isten nincsenek rohamaim. De tényleg szörnyű volt ..el akartam futni az éjszaka közepén...

A LÉNYEG HOGY CSAK AKARATTAL LEHET LEKÜZDENI ..URALKODNI KELL MAGADON napközben boldognak lenni elfoglaltnak (nem unatkozunk) és akkor sikerülnie kell hidd el! Aki nem élt át még ilyet az nem is tudja elképzelni hogy milyen rossz ez ..pontosan ezért csak magadra számíthatsz!!! SOK SIKERT ÉS MONDOM AKARAT!!!

2016. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem olyan van, hogy hirtelen jön az egész rám, rossz közérzet, szédelgés, ájulásérzet, azt hiszem mindjárt meghalok olyankor, elkezd verni szivem ezerrel, kiszárad a szám, aztán remegés is jön. nagyon rossz!!!!4
2016. jan. 7. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Akarattal nem lehet leküzdeni. És a pszichológus meg nem egyenlő a pszichiáterrel.

Amennyiben nem tudsz egy helyben megülni, biztos, hogy pánikrohamod van. Az ember jön-megy, lefekszik, felkel, szédeleg, ver a szíve, remeg, zsong a feje, mégsem tudja pontosan elmondani, hogy pontosan mi is a baja, ez a pánikroham.

A megoldás az antidepresszáns. Semmi más nem segít tartósan és folyamatosan, hullámvölgyek nélkül.

2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-esnek teljesen igaza van, amióta szedem a bogyót semmilyen tünetem nem volt, nem nagy ár a nyugi érdekében egy tablettát bevenni... De kinek, hogy tetszik.
2016. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!