Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegség? Segítség!...

Pánikbetegség? Segítség! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémám lenne amit azért nem kötök mindenki orrára. Na most párommal külön házba költöztünk ketten lakunk ott. Egy nagy családi házról van szó. kazánnal fűtünk.. Most fordult pont elő hogy én éjjeles vagyok párom délutános és nekem kellene rakni a kazánra na de itt jön a csavar hogy egyszerűen kiskoromból eredően nagyon félek a sötétségtől egyszerűen nem visz rá a tudat hogy sötétben mászkáljak az udvaron. Erre még az is tetőz hogy egy éjszaka alatt 5 helyre törtek be a faluba. Ilyenkor jön ugye a pánikhelyzet hogy ki kellene menni és rakni a tűzre de nem megy. Egyszerűen lefagyok és nem bírok kimenni. Van egy kutyánk de akkor is veszélyhelyzetet érzek ebben az egészben. Mintha egy burokban élnék. Mivel lehetne ezen segíteni? Szembenézni nem tudok vele ha több mint 10 éve nem sikerült. Úgy érzem napról napra nem élek csak a félelem van bennem és akadályoz. Kérlek segítsetek. Egy elkeseredett lány.

2016. jan. 7. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit vársz tőlünk, ha szembenézni nem tudsz vele. Valahogy le kell építened a félelmet. Egy pszichoterapeuta például tudhat segíteni, a félelem általában jól kezelhető.

Akkor is félsz, ha mondjuk a pároddal mész ki kettesben? A kutya egészen biztosan jelezné, ha lenne ott valaki. Nincs a kertben lámpa? Az nem segítene?

2016. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod te mi a pánikbetegség? Mert ez egyáltalán nem az, sőt teljesen más.
2016. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: a párommal nem félek. Dolgozunk erősen a megoldáson.


Második válaszoló: épp az volt a kérdésem hogy ez pánikbetegség-e...

2016. jan. 15. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem pánikbetegség. [link]
2016. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!