Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszom mindig fél 2-ig?...

Miért alszom mindig fél 2-ig? És miért nem bírok ki ébren egy napot?

Figyelt kérdés
Mostanában tizenegy-éjfél körül fekszem le, de az az érzésem, hogy teljesen mindegy, mikor fekszem le, mert semennyi alvás nem elég. Semmi mást nem akarok, csak aludni. Olyan, mintha az egész eddigi életemet ki akarnám aludni. Nem is nagyon bírok ki egy teljes napot (kb. 15 óra) közbeszúrt alvás nélkül. Szedek D-vitamint, szelént, meg mást is. Nem sportolok, mert egyedül nincs kedvem. Régen volt egy jó csapat, ami mára megszűnt. 23 vagyok.
2016. febr. 19. 11:31
 1/2 A kérdező kommentje:
*elnézést, fél 12-t akartam írni. Látszik, hogy most keltem...
2016. febr. 19. 11:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen mértékű fáradságot érdemes kivizsgáltatni., mert betegség is okozhatja. A háziorvosodtól kérj teljes labort + hormonvizsgálatokat.

A fáradságnak oka lehet még, hogy nem megfelelő mennyiségű és minőségű vitaminokhoz, táplálékhoz, folyadékhoz, mozgáshoz jut hozzá a szervezeted.

A nem kellő motiváció, hangulati zavar, stressz, kapcsolati zavarok is szerepet játszhat a túlalvásban.

A nem megfelelő lakáshőmérséklet, ágynemű nem cserélése, a szokás beépülése is okozhat alvási gondokat.

2016. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!