Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet azért magas a vérnyomáso...

Lehet azért magas a vérnyomásom mert kicsit pörgős típus vok?

Figyelt kérdés

Nem cigizem nem iszom kv-t,nem vok túlsúlyos,igyekszem rendszeresen normálisan enni,voltam már kardiológián vérvételen stb. és semmi!Viszont izgulós is vok néha!Vidám természetű vok,Nem vok idegbajos se,de szeretem ha minden a helyén van és lehet kissé túlpörgöm magam!Meló itthoni meló,hogy mihamarabb meglegyen!Szerintetek?Jaa és szedek vérnyomáscsökkentőt ugyahogy jó a vérnyomásom!24/L

köszi


2010. márc. 31. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
azért vagy pörgős mert magas a vérnyomásod
2010. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami...Főleg ha "belül"is felpörgeted magad.

Én is ilyen vagyok,csak nincs vérnyomásproblémám.Valószínű azért mert intenzíven sportolok.Lehet,hogy neked is jót tenne!

Egyébként szerintem nem azért pörögsz mert magas a vérnyomásod.

Öcsém tök nyugis típus mégis magas a vérnyomása...

Egyébként neki is a sportot ajánlotta a doki...

2010. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is mondta a doki a sportot meg ne egyek fűszeres ételt,köszi a választ!Akkos sztem rá kell vennem magam a sportra,futni szoktam de megvárom a jó időt,
2010. márc. 31. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Az edzőmet is megkérdeztem,és ő is azt mondta,hogy jót tenne a sport.

Talán még helyre is áll a vérnyomásod...

Sok sikert!:)

2010. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is magas. Én is voltam már belgyógyásznál, néztek vérképet, pajzsmirigy és hormonvizsgálattal. Ja, és hasi ultrahangon is voltam. Állítólag semmi.28/L
2010. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat!Igen én is voltam ultrhangon vérvételen minden caron,de semmi!!Majd a sport bitti sokat segít,és köszi mégegyszer,kellemes napokat nektek
2010. ápr. 2. 16:14
 7/7 A kérdező kommentje:
És tud vki vmi jó étkezési módot annak akinek magas a vérnyomása???
2010. ápr. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!