Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tradicionális íj...

Melyik tradicionális íj megfelelőbb - és melyik típus - egy 155 cm magas 24 éves kezdő lánynak?

Figyelt kérdés
Eddig Grozer, Kassai jöttek szóba, illetve név nélkül Longbow. Mi a véleményetek? (Egyenlőre csak hobbi szinten "lövögetni".)
2010. máj. 19. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem, hogy itt nagy íjszakértők vannak.. ezt egy íjász fórumon kéne megkérdezned.

Amúgy én is íjászkodom, én aszerint választottam, hogy melyik tetszett külsőleg, és hogy melyiket tudtam még épphogy felajzani.. szóval.


23L

2010. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hmm íjász lányok.. merre teremnek ilyenek? : )
2010. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én speciel alkotós környezetben vagyok, ott sokan íjászkodnak meg más egyéb gusztaságok. Meg akinek van köze a sporthoz, az is könnyebben kerül íj közelébe.

Ilyen helyeken kell nézelődni:)

2010. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából a választásom megvan már, de kíváncsi vagyok, hogy Nektek melyik a szimpatikusabb "márka". :)
2010. máj. 19. 19:35
 5/5 anonim válasza:
Kiss nomád íj.
2020. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!