Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Én sokat szoktam aludni, de...

Én sokat szoktam aludni, de így is nehezen kelek fel. Valaki tud olyan reggeli ötletet (vagy praktikát) mondani amitől gyorsabban felébredek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam 6 kaffé és fél doboz cigi segít felébredni.
2016. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a baj, hogy túl sokat alszol. Ha végigmész 7-8 óra alatt az alváscikluson, de utána szundítasz még 1 órát, akkor a következő ciklus nem fejeződik be, ettől nem vagy kipihent reggel.
2016. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, sokat számít az életvitel a motiváció ebben azt vettem észre, ha van egy jó munkahelyem egy munkám amit élvezek csinálni akkor alig várom hogy nekiindulhassak, nem kín az ébredés, és akkor nem kell se kávé se semmi, najó 1 energiaital lemegy naponta akkor is sajnos ez megszokás.
2016. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyhén depressziós vagy, kezeltesd magad. Vagy ahogy írták, találj valamit, ami motivál: izgalmas munka, hobbi, sport.
2016. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozott étkezés. Ha nem tudsz felkelni 8, max. 9 óra alvás után akkor vitaminhiányod van, szinte 100%. Menj el egy vérvételre és kiderül. Vas, magnézium, cink. B vitaminok, ásványi anyagok kifejezetten fontosak.


Egyébként felkelési praktikának: reggeli kávé, zenés ébresztő, hideg arcmosás (nekem ez mindig segít ha álmos vagyok...), gyors zuhany

2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A zenés ébresztő tényleg jobb mint a sima. Ablak nyitás, telefon (ébresztő) a szoba másik felén.

Ettől felkelni, az tuti. Csak elég mazohista, legalábbis nekem.

Mostanában én is a felkeléssel szenvedek.

2016. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mostmár egyre könnyebben ébredek fel, mert reggel mindig legurítok egy pohár hideg citromos vizet, és ez nagyon sokat segít. (Meg a hideg vizes arcmosás is)

2017. márc. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!