Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen olcsó reggeli/vacsora...

Milyen olcsó reggeli/vacsora javaslatokat tudtok nekem mondani amit nem kell feltétlenül főzni?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok és ebédet általában mindig megfőzöm magamnak viszont nincs energiám és időm főzni vacsorát és reggelit is.Kenyeret nem szoktam sokat enni mert nem fogy el,valami olcsó pénztárcabarát javaslatokat tudtok nekem tenni reggelire és vacsorára?Válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. jan. 7. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szendvics. Veszel szalámit, sajtot, az sokáig elég. Naponta csak friss zsemlét, kiflit kell venni. Vagy szeletelt kenyeret. Vagy kis csomagos is, az biztosan elfogy, mire lejárna a szavatossága.

Virsli

Tojásrántotta, lágy tojás

Müzli + tej

Péksüti, kifli + vaj hozzá kakaó (a kedvencem :))

2016. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

[link]


25-féle szendvics-krém, 1x az egyiket, másszor a másikat csinálod meg, nem lesz egyhangú a zsömle, kifli, kenyér

2016. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess lentebb, ötletek ha így-vagy úgy készíted, töltöd, akkor tortilla, akármi a neve, attól függ...

[link]

2016. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pászka, kétszersültek, pufasztott rizs,

zabpehely 5 perc a mikroban,

virsli kolbász félék is pár perc alatt megsülnek a mikroban

csak huzd le a műbört és vagdosd be,

tükör tojás is pár perc

2016. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!