Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belső remegés mitől?

Belső remegés mitől?

Figyelt kérdés

Szombat óta fordul elő velem, hozzá kell tennem, hogy a bal kezem-karom is zsibbad és fáj olykor, ami szintén a múlt héten rosszabbodott, nyaki porckorongproblémám van, eredetileg amiatt volt ez a kézzsibbadás. Néha szédülés is.

Viszont ezt a remegést nem értem, nagyon kellemetlen, általában akkor van, ha felülök vagy állok,járkálok, mikor nyugodtan fekszem, akkor nem szoktam érezni. Tegnap szinte egyáltalán nem volt, de ma megint nagyon érzem.

Orvosnál már voltam, de csak visszaküldött gyógytornára meg a neurológiára.


2016. márc. 9. 11:37
 1/3 anonim válasza:

De most akkor mi van?

A kérdésedből én azt vettem ki, hogy ezt az orvosodnak is elmondtad, és ő egyszerűen csak visszaküldött a gyógytornára meg a neurológiára.

Szóval akkor ő azt mondta, hogy nem tudja mitől lehet, és a neurológián majd megmondják?

Vagy azt mondta, hogy ez is a porckorong probléma egyik tünete lehet, és egyszerűen csak visszaküldött a ....

2016. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

előző vagyok


szerintem várd meg, hogy a neurológián mit mondanak ezzel kapcsolatban:)

2016. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit ezzel kapcsolatban, a neurológiára bízta kb.
2016. márc. 10. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!