Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez? Gyomorsav? Túl sokat...

Mi ez? Gyomorsav? Túl sokat ettem?

Figyelt kérdés
Üres a gyomrom, 4 órája ettem egy hagymás tohásrántottát melegszendviccsel. Azóta fura a gyomrom. Nekem nagyon sokszor can gyomorsavam, de ez nem ilyen. Ugyanúgy kaját( ilyen savanyú ízűt) büfizek fel azóta. Kb fél órája volr egy kis gyomorsavam de bedobtam egy Rennie-t tehát gyomorsav nem lehet. Mégis lötyög valami a gyomromban és szaftosat büfögök. Ez elég sokszor van velem. Emetofóbiás vagyok , tehát félek a hányástól és most kicsit megvagyok ijedve.

2016. márc. 23. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy túl sokat ettél, esetleg nem vette jó néven a gyomrod a hagymás tojásrántottát, amihez jött még egy kis melegszendvics a maga zsiradéktartalmával, nekem ez belegondolva is betenne egy pár órára :D Nekem is van minimális refluxom, és belegondolva is tudom, hogy ugyanez lenne velem is egy ilyen kajálás után.
2016. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még most is vissza jön.:S mint a mekis kaja.....azt is 2-3 napig visszabüfizem.:(
2016. márc. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!