Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet, hogy nyáron egy...

Hogy lehet, hogy nyáron egy héten megettem kb 10-15 palacsintát (semmi baj), most meg már 2 napja ettem 4-5 öt, és fáj a gyomrom tőle?

Figyelt kérdés

felmegy a gyomorsavam és nagyon szar, suliba azon izgultam annyira ne fájjon, hogy rámjönnön a hasmenés, aztán megúsztam, de kb ez azzal jár, hogy egy napig semmit sem ehetek akármennyire vagyok éhes, másnap is csak óvatosan, aztán fokozatosan visszatérni


ja igen furán hangzik, de nekem így működik a szervezetem ha sok a gyomorsavam, akkor elkezd nagyon csikarni a hasam és hasmenés, de nagyon fájdalmas


miért van ez hogy nyáron nem volt ilyen gond, most meg 2 napja megettem(azelőtt már 1 hónappal nem ettem) és most meg rossz

19f



2012. nov. 13. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!