Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok segíteni meghatározni...

Tudnátok segíteni meghatározni, hogy mi a bajom, hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés

Egy-két hete érzem azt, hogy fáj a fejem-szemem(amúgy van szemüvegem, de szerintem nem jó, mert rosszabb, ha felteszem, ezért nem hordom. +0,25, -0,5-ösök a lencsék, ha jól emlékszem)

Ez mellett még egy kb. egy hete van az, hogy nem biztos a fogásom. Sosem voltam az a ''remegős'' típus, precízebb dolgokat is megmertem csinálni, viszont most egyszerűen nem merek semmi törékeny dologhoz hozzáérni, mert félek, hogy leejtem. Most is, gépelés közben kicsit ''remeg'' a kezem, de nem olyan tipikusan, hanem ingább görcsben áll, nem tudom leírni pontosan.

Hányingerem nincs, viszont néha szúr a hasam felső fele.

Tudom, hogy a gyakorikérdések nem épp a legjobb hely diagnosztizálni, de nem hiszem, hogy olyan nagyon súlyos bajom lenne, ezért útmutatást kérnék inkább. Ha súlyosbodik, ígyis-úgyis elmegyek családorvoshoz.


17/L



2016. ápr. 27. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szemüveget kéne csináltatnod.
2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakrendelőben a szemészeten vizsgáltasd meg a szemed, és mond meg hogy szemüveget szeretnél csináltatni. Megmérik a szemedet műszerrel is, és kipróbálják az általuk javasoltat lencsével is. Utána elmész az ofotérthoz, és kérsz szemvizsgálatot, szemüvegkészítéshez. Nos ha az ó javaslatuk nagyon eltér az orvosi hoz képest, akkor gond van az ő műszerükkel. Csináltasd meg velük az orvosi lelet alapján.

A kézremegésről, talán nagyom ráreagálsz a dolgokra. Gépeléskor pihentesd az ujjaidat néhány percre, és lazán rázogasd pár pillanatig.

2016. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!