Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás és depresszió már...

Szorongás és depresszió már hosszú évek óta gyötör. Mindent próbáltam már, semmi sem segít hosszútávon. Bele lehet ebbe egy életre ragadni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy az élet. Ha küzdök valamiért,és elérek valami sikert, nem tudok örülni. Újabban már nem is küzdök, mert azt érzem a lelkemet is kitehetem, sosem leszek boldog. A kapcsolatok nem működnek, jelenleg nem tanulok (mert nem érzem,hogy bármilyen tudás és munka boldoggá tudna tenni) és nem is dolgozom. Most próbálok valami munkát szerezni. 22 éves vagyok,egy pasim sem volt még soha. Egészségemet nem egy doki próbálja visszahozni testileg és lelkileg is. 3 és fél éve járok terápiára, sok mindent elértem már,de boldogabb semmitől sem lettem. Van 1-1 nap mikor jó dolog történik de ez ritka,és általában kiborít, ha másokat boldognak látok. Nem merek kimozdulni, barátaim nincsenek, nem tudok hol elindulni. A vágyaimért nem merek tenni, mert félek nem úgy sül majd el, ahogy szeretném, és nem fog boldoggá tenni (nem egyszer fordult már elő ez). :(

Nem így kellene élnem ennyi idősen. De semennyi idősen sem.

Nincsen erre valami technikai megoldás vagy akármi,ami általában segíteni szokott a depressziós embereken? És amit nem marha nehéz megtenni...


2015. jan. 18. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen pszichoterápiára jársz? Mit csináltok?
2015. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Analitikus. Beszelgetunk arrol hogy mi miert van...
2015. jan. 19. 12:17
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Ha nem téped ki magad belőle foggal-körömmel, akkor sajnos bele lehet ragadni.
2015. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!