Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenység?

Frontérzékenység?

Figyelt kérdés
Van aki ezekben a napokban emésztési zavarokkal küzd meg olyan nyomott és semmihez sincs kedve? Ez frontérzékenység miatt lehet?
2016. jún. 6. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez.bár az emésztési panaszokat nem ennek tudom be,de az elmúlt 1 hétben sokat fájt a fejem,pedig sok vizet iszok.fáradt vagyok,lusta.. néha takarítgatok meg főzök de ennyi :d mégjó hogy szabin vagyok :)
2016. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is vacak a gyomrom, fájdogál, és alig bírok valamit csinálni. biztosan ez a fülledt idő.
2016. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég szélsőség idő volt az elmúlt egy héten. Ha kisüt a nap akkor nagyon meleg van, ha esik az eső, akkor hamar 10 fokot esik a hőmérséklet.
2016. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én legfeljebb fáradékonyabb vagyok pár napja és álmos, meg néha fájnak a csontjaim (pl ma), de emésztési zavarom még soha nem volt frontoktól, ha az tartósan fennáll, akkor nem ártana orvoshoz menni.
2016. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!