Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal fiú vagyok, sport...

Fiatal fiú vagyok, sport közbe is és nyugalomba is érzek nagy szívdobbanásokat, az orvosok szerint semmi bajom, szerintetek?

Figyelt kérdés
Vérképet csináltak,vérnyomás is jó,és csináltak 2 ekg is simát, 2 külön doktorral és más korházba,azt mondták semmi bajom,van amikor érzem ezeket és van amikor nem,olyant is érzek ha belélegzek gyorsan dobog ha ki akkor lassabban dobog,s ha mélyen veszem vagy kifújom vagy elzárom a légzésem és utána beszívom akkor ismét dobban egy nagyot a szívem,mindennap arra gondolok,hogy nem-e bajom van de a doktorok azt mondták kamasz korba vagyok és ez aztán elmulik idővel és ne gondoljak rá,mindennap nézem a szívdobogásom,2 ekgt csináltak nem találtak semmit,de azon gondolkodom mivan ha nem vették észre? A szüleim azt mondják ilyen nincs,ha baj volna akkor biztos,hogy valamit észre vettek volna,kezdek már depis lenni 15 éves létemre,focizni is már alig merek nehogy ilyent érezzek és leálljon a szívem,szerintetek?

2016. jún. 6. 14:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Amúgy csak most 3-4 éve kezdtem érezni,lehet most jobban ráfigyelek? :/
2016. jún. 6. 14:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Már feltetted ezt a kérdést. Nem gondolod hogy elég lesz? Szerinted más nem szokta néha érezni? Kivizsgáltattad magad 2szer is, de nem tálaltak semmit. Vagyis nincs bajod. Elmondjam mi lesz ennek a vége? Addig fogsz ezen gondolkozni hogy a szervezted átgeszi és bajod lesz. Ezt akarod? Nem, ugye? Akkor kapd már magad össze és foglalkozz más dolgokkal. Vagy ha nem, akkor egy életképtelen egyed vagy aminek pusztulnia kell.
2016. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Oh várj. Most látom már 4szer kitetted. Te tényleg menthetetlenül retardált vagy.
2016. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kösz :) retardált vagyok értem :)
2016. jún. 6. 14:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy megértem,hogy megvizsgáltak de mivan ha nem vették észre?
2016. jún. 6. 14:54
 6/16 anonim ***** válasza:
szívinfarktus, agyvérzés előjele is lehet. A szívdobbanás érzete jelzi hogy nincs minden rendben az érrendszerrel. Menj el belgyógyászhoz, mérd meg a vérnyomásod folyamatosan. Ha nincs szervi bajod akkor pánikolós beteg vagy abban pedig hogy legyőzd ezt a rossz pszichés berögződöttségedet pszichiáter tud segíteni gyógyszerekkel és pszichoterápiával.
2016. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
15 éves korba nagyon ritka a szívinfarktus :)
2016. jún. 6. 15:42
 8/16 anonim ***** válasza:
"Oh várj. Most látom már 4szer kitetted." - ha nem kapsz elég/kielégítő választ a kérdésedre, nem kell naponta újra kiírni. 2 vagy 3 nap után lehet kiemelni, megjelenik felül a kategória kiemelt kérdései között, úgy sokkal többen látják...
2016. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó,nem kell most támadni
2016. jún. 6. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:
"15 éves korba nagyon ritka a szívinfarktus :)" Ha már ekkora orvosi tudással rendelkezel minek tetted fel a kérdést?
2016. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!