Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal fiú vagyok, sport...

Fiatal fiú vagyok, sport közbe is és nyugalomba is érzek nagy szívdobbanásokat, az orvosok szerint semmi bajom, szerintetek?

Figyelt kérdés
Vérképet csináltak,vérnyomás is jó,és csináltak 2 ekg is simát, 2 külön doktorral és más korházba,azt mondták semmi bajom,van amikor érzem ezeket és van amikor nem,olyant is érzek ha belélegzek gyorsan dobog ha ki akkor lassabban dobog,s ha mélyen veszem vagy kifújom vagy elzárom a légzésem és utána beszívom akkor ismét dobban egy nagyot a szívem,mindennap arra gondolok,hogy nem-e bajom van de a doktorok azt mondták kamasz korba vagyok és ez aztán elmulik idővel és ne gondoljak rá,mindennap nézem a szívdobogásom,2 ekgt csináltak nem találtak semmit,de azon gondolkodom mivan ha nem vették észre? A szüleim azt mondják ilyen nincs,ha baj volna akkor biztos,hogy valamit észre vettek volna,kezdek már depis lenni 15 éves létemre,focizni is már alig merek nehogy ilyent érezzek és leálljon a szívem,szerintetek?

2016. jún. 6. 14:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt tudom,mert mondták a doktorok :)
2016. jún. 6. 20:56
 12/16 anonim ***** válasza:

EKG?

Egy nap van 1440 perc, ebből ott méregetnek mondjuk 14-et, ez kb 1%, na nagyjából ennyi is az esélye, hogy pont lesz valami, ha amúgy csak napi pár alkalommal fordul elő.

2016. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én megértem az aggodalmad, ne hagyd, hogy hülyének nézzenek! Az orvosok gyakran nem vesznek észre mindent. Más tüneted nincs? Lehet pl. Lyme-kórod is, amit aztán krónikus esetben szinte garantáltan nem vesznek észre az orvosok...
2016. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ninca bajom ez természetes
2016. jún. 7. 16:14
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha lenne valami igyis úgyis észre vették volna
2016. jún. 7. 16:15
 16/16 anonim válasza:
Szerintem ha folytatod a sportot belehalsz.
2016. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!