Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy nagyon erős kávé?

Egy nagyon erős kávé?

Figyelt kérdés

Ma délután kettőkor ittam egy rettentően erős kávét, mert azt hallottam, hogy ettől erősebb a menstruáció, s nekem túlságosan"akadozott a kávé előtt". Üres gyomorra ittam, a menstruációm most valóban rendes lett, viszont a kávé után fél órával nagyon elkezdtem rezegni, szinte lihegek. Rosszul vagyok. Ahogy levegőt veszek úgy érzem zsibbad a szám, az orrom, tompa az agyam, mintha vodkát ittam volna. Öklendezem, de nem sikerült még hánynom. Ugye ez csak átmeneti? Tudok ellene tenni valamit, már nagyon megbántam..

16/L



2016. jún. 11. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát ha van otthon. Valami növényi nyugtató, vagy rendes nyugtató is segíthet. Kamilla tea elég gyenge, de próbáld meg. Érzékeny vagy a koffeinre. Nekem is ilyen tüneteket okoz. Kerüld a jövőben a fogyasztását. Cickafark tea is beerősíti a vérzést, és nincs benne koffein.
2016. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Már jobban vagyok :-) úgy döntöttem, elkerülöm messziről a kávékat!
2016. jún. 12. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!