Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Húgom óvodai ballagásán...

Húgom óvodai ballagásán voltunk,52 kilós 18 éves lány vagyok,173 centi, elszédültem, elfehéredett minden körülöttem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Le kellett gugolnom, de ilyen már előfordult 2szer az életemben egy éven belül. Nem tudom mi lehet a bajom. Tud valaki segiteni?

2016. jún. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl. nem ettél, vagy ittál eleget, tűző napon álltál, leesett a vérnyomásod, stb.

Egy vérvétel nem ártana, és vérnyomásmérés, hátha abból valami kiderül.

2016. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kisebb epilepsziás roham is lehetett, ott az összegörnyedés gyakori, de nem "elfehéredésnek" szokták leírni, inkább úgy, hogy elmegy a kép, távolivá, álomszerűvé válik, vagy déja vu érzés kíséri.
2016. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
173 magas, 18 éves lánynak legalább 60 kg-nak kellene lennie. És még akkor sem volnál kövér..
2016. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre van az orvos.
2016. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!