Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Utálom a nyarat. Egyedül...

Utálom a nyarat. Egyedül lennék ezzel?

Figyelt kérdés

Kiskoromban szerettem, az utóbbi években nagyon megutáltam. De úgy, hogy arra szavak nincsenek. 4 éve küzdöm mentális betegségekkel, személyiségzavarom van, de ami durvább, az a szorongás, a pánik és a kényszer. És nekem ezeket a hőség tetőzi, hihetetlenül fokozza a tüneteket. Az életkedvem is elmegy, ha belegondolok, hogy még csak június van, még 2 hónapot így kell kibírni. Mi a fenét csináljak, hogy ne golyózzak be?

Filmeket nem nézhetek a kényszerem miatt, beindítja a szorongató gondolatokat. Olvasni nagyon szeretek, az valahogy (hála az égnek) nem indítja be bennem a kényszert. De nem lehet még két hónapon keresztül könyveket bújni. Még így is néha rámjön a roham, és olyankor kiszakadok önmagamból, nagyon nehezen tudom átvészelni. Szedek antidepresszánst, most kell majd visszamennem kedden az orvoshoz.

De rettegek ettől is, igyanis PTSD szerű betegségem is van, mióta 3 éve bezártak egy pszichiátriára. Elvették a gyógyszereimet, és nagyon rosszul voltam, 8 napon keresztül 1 percet nem aludtam, teljesen kifordultam önmaagamból, a szorongás, a rettegés szétmarcangolt.

Azóta rettegek a fehér ruhás orvosoktól, az orvosi rendelőktől, a pszichiátertől pedig végképp. Rettegek, hogy ha elmondom mennyire nem vagyok jól, bezárat.

Mi a francot csináljak? Megőrülök.

19/F



2016. jún. 26. 13:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szóval gyűlölöm a perzselő napot, ez a hangulatomra is kihat, egyszerűen nem tudok semmire koncentrálni. A mostani szeptembert viszont imádom, ez az esős, hűvös októbert idéző idő, amit szeretek.Remélem októberben sem lesz már melegebb 16-17 oknál, ilyen nyár után már az októberi napot sem kívánom.
2017. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!