Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy elmúljon a...

Mit tegyek, hogy elmúljon a napszúrás okozta rossz közérzet?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam napszúrást, már 8 óra körül rosszul éreztem magam: hányingerem volt, fájt a fejem, szédültem. De borzalmasan. Többször is úgy éreztem hogy hamarosan elájulok, bizsergett az arcom időnként, viszont hányni nem tudtam, csak szenvedtem.

Most viszont még mindig fáj a fejem, enyhén szédülök, és hányingerem is van. Van erre valami tipp?


2016. júl. 3. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ágynyugalom, lehetőleg besötétített, szellős, csöndes szobában, sok citromos víz, esetleg gyümölcsök fogyasztása, hideg borogatás a fejre, gyakori, rövid, hidegvizes tusolás. Eltart egy napig, amíg helyrejössz, úgyhogy ma ez a teendő. Ha tudsz enni, csak könnyű ételeket és keveset fogyassz.
2016. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. júl. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!