Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez biztosan vakbélgyulladás?...

Ez biztosan vakbélgyulladás? Sűrgős!

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Már egy hete nagyon enyhén fáj az alhasam szinte egész területe, van hogy a jobb, vagy a bal, és gyakran a köldökömnél is, van hogy egyszerre. Nincs hányinger, nincs rosszullét, nincs émelygés, nincs láz, semmi, csak a hasi fájdalom. Nyomásra is érzékeny, de ha megnyomom, inkább a melkasomnál és bald oldalt fáj. Megcsináltam szinte az összes tesztet, térd fel, jobb láb fel, óramutató járásával megnyomkodtam, ha bal oldalon nyomom, nem fáj jobb oldalon, könnyedén ki tudok egyenesedni, sőt, talán még jobb is akkor. Néha enyhül, néha fokozódik, anyum már nem enged el orvoshoz a képzelt betegségeim miatt. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm mindenkinek!

2016. júl. 13. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ma ballagj el az orvoshoz- mehetsz egyedül is. A bizonytalan hasi fájdalmakkal orvoshoz kell menni. Reméljük, nincs semmi komoly, és meggyógyulsz, de MENJ ORVOSHOZ!
2016. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz a háziorvoshoz, ő majd megnyomkodja a hasad, ebből már többet tud mondani és ha kell, akkor elküld vérvételre, hasi ultrahangra.
2016. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Ha ma lenne háziorvosi rendelés, elmennék, de nincs. A legközelebbi ügyelet csak a legközelebbi városban van, de az is igen messze.
2016. júl. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!