Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki tud segíteni a depressz...

Valaki tud segíteni a depresszióm kezelésében ha van?

Figyelt kérdés
Nemrég váltak el a szüleim(papíron még nem teljes hát de...). Nem voltam ellenére nem szeretem apámat. Mióta elköltöztünk és elkezdődött a nyár nem olyan vagyok mint régebben. Unam a napokat és várom a nyár végét de nem azért mert stréber lennék és tanulni szeretnék pff. Azért mert tetszik egy lány akivel most március óta újra jóban vagyok. Az a furcsa hogy nap közben nem jut jobban az eszembe csak ritkán. Esténként úgy éjfél után(nem szeretnék olyan kommentet hogy :úr isten ilyenkor már aludnod kéne nem ilyeneken agyalni) jut eszembe és nem tudom "kiverni" a fejemből. (Igen arra gomdolok és nem nem segít) Úgyhogy ilyenkor általában fentvagyok és neten ilyesmi kérdéseket irogatok. A többi olyan hogy nem vagyok magammal elégedett kicsire tartom magam az nálam alap volt. Kicsi koromban egészen 10 éves koromig nagyképű voltam. E miatt sokan nem szerettek főleg a lányok. Mostmár ezt megoldottam csak néha pojénból csinálom aztán hozzzá teszem hogy pojén meg hogy szar vagyok. Szóval nem segít ha elhitetem magammal hogy istenkirálycsászár vagyok. Eddig a nyarakon szünetekben sosem volt ilyen gondom. Csak egy hasonló volt. Decemberben táncoltam azzal a lánnyal akiről az eljén írok és nagyon örültem neki. Annak hogy egy ilyen trollnak is van esélye egy hercegnőnél. Mondjuk a lány barátai nem azt mondják hogy troll lennék legalábbis ebben az értelemben. Egész szünetben a haveromnak csak róla beszéltem meg hogy mennyire hiányzik. Mint most, azzal a különbséggel hogy most ezt senkinek se mondhatom el(hosszú sztori). Szóval olvastam a deppresszió tüneteit és illenek rám kivétel a halálvágy na az végképp nem. Nem tudom mit tegyek meg hogy tényleg deppressziós vagyok e. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném.

2016. júl. 16. 02:38
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem vagy depressziós csak pánikba estél. Próbálj meg kevesebbet foglalkozni a lánnyal és többet a barátaiddal. Tudom nehéz.
2016. júl. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!