Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lenne baratnom akkor...

Ha lenne baratnom akkor enyhulne a depressziom jobban ereznem magam? A halalvagyam enyhulne?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 08:31
 1/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nem. Max ideig-òràig. Előbb magadat rakd rendbe, ne màs embertől várd a saját boldogsàgodat. Ès ne tedd ezt senkitől függővé.
2016. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is oldaná meg mimden problémádat, valószínű, hogy enyhítene rajtuk. Próbálkozni sosem árt.
2016. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos javítana valamit az általános hangulatodon, hogy kellesz valakinek.
2016. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, de én olyan mélyen magam alatt vagyok, hogy szerintem nem igazán segítene még egy barátnő sem, mondjuk én ismerkedni se nagyon akarok, megvagyok egyedül is. Ha halálvágyad is van, te is rendesen depis lehetsz, így nem tudom, segítene-e. Mondjuk, én már fel is adtam a reményt, nemcsak, hogy abban a tekintetben, hogy barátnőm, hanem, hogy normális életem legyen. Ez nem rinyálás, hanem a tények. De azért te megpróbálhatod, bár csodát szerintem ne várj tőle!
2016. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!