Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A depresszióm miatt lehet ez is?

A depresszióm miatt lehet ez is?

Figyelt kérdés

Eddig depressziósan az volt az elfoglaltságom, hogy egész nap fekszek és videókat/sorozatokat nézek, vagy játszok, zenét hallgatok, rajzolok. Most már csak feküdni van kedvem, és a kedvenc elfoglaltságomhoz sincs kedvem, ami a zenehallgatás. Egyszerűen zavar már ez is, ez amiatt lehet, vagy nincs köze egymáshoz? Meg a barátnőimmel sem akarok beszélni...

Köszönöm!



#depresszió #kedvetelnség
2016. ápr. 12. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Fordulj szakemberhez.Így nem lehet élni!

F40+

2016. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 évesként mégis mit tehetnék? A szüleim leszarnak, nem veszik észre, pedig szerintem elég feltűnő, ha valaki egész nap alszik. Amúgy sem szólnék nekik, mert nem számítana, csak megint én jönnék ki szar helyzetben. Nem tudom hogyan hívhatnám fel a figyelmüket arra, hogy rosszul vagyok. Pedig az, hogy egész nap meg sem mozdulok, az nem normális, és nem figyelem felkeltésből csinálom, hanem mert csak erre vagyok jelenleg képes.
2016. ápr. 12. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig beszélned kell velük ha már ennyire nem figyelnek oda rád.Ha más nem menj el a háziorvosodhoz és említsd meg neki.

F40+

1-es

2016. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves vagy akkor a suliban igénybe lehet venni iskolapszichológus segítségét! Kérdezd meg az egyik bizalmas tanárodtól. Muszáj tenned valamit, mert később csak rosszabb lesz. Ne késlekedj!
2016. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thomika20 ***** válasza:
Nem minden iskolában van iskola pszichológus, ezt miből a szarból gondoljátok egyáltalán? Nálunk se volt, soha egyik sulimban se. De mi a baj, amiért ennyire nincs kedved semmihez?
2016. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egész nap csak fekszek.
2016. ápr. 20. 15:36
 7/7 anonim válasza:

Nem azert van mert unatkozol?

Amugy velem is ugyanez van 14/L

2016. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!