Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit utánaolvastam a dolgoknak, hogy mik a vakbélgyulladás tünetei, és egyik sem hasonlít ahhoz, amit én érzek. Tehát: ma egész nap fájt a hasam a vakbél környékén ( a medencém jobb oldalán, attól kicsit feljebb és előrébb), de csak ha sétáltam. Nem túl erősen, de azért éreztem. Ha ülök vagy fekszem, nincs semmi baj, és ha azon a részen benyomom a hasam, akkor sem érzek semmit. Kérlek, mondjátok, hogy ennek nincs köze a vakbélgyulladáshoz (nem vagyok hipochonder). Ha bármit számít, 17 éves fiú vagyok.

2016. júl. 23. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

a székleteddel és a táplálkozásoddal mi a helyzet? nagyon sok esetben a hasfájást az szokta okozni, hogy nem végzi el rendesen az ember a nagy dolgát vagy teleeszi magát(rosszabb esetben össze vissza).


a vakbélgyulladás általában jobban fáj, mint amit te leírtál.

2016. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal nincs semmi baj, naponta megyek wc-re, átlagos állagú, színű és mennyiségű szokott lenni. Nem szoktam mindent összezabálni, tehát ilyenek, hogy egy kiadós ebéd után még egy kis barack, chips meg jégkrém és társai nincsenek. (gyümölcsöt szoktam enni)
2016. júl. 23. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Lehet csak úgy fájdogál. előfordul ilyen. Fájdalomcsillapítót-görcsoldót vettél be?
2016. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, annyira nem fájt, hogy gyógyszert vegyek be. Mindegy, ha még ne adj Isten hétfőn is fáj, akkor elmegyek a háziorvoshoz. Köszönöm a segítséget!
2016. júl. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!