Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakorikérdések függő lettem,...

Gyakorikérdések függő lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Táppénzen vagyok és rákattantam. Szörnyű, zavar.
2016. máj. 3. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha vissza mész dolgozni akkor teljesen elfogod felejteni :) addig nem nagyon tudsz semmit csinálni.
2016. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Le lehet róla szokni, csak én visszaeső vagyok. Töröld ki a figyelt kérdéseket, utána pedig ne lépj fel az oldalra, nem olyan bonyolult.
2016. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Háát a munka várat magára :) max a babám fog lekötni pár hónap múlva. Túlvagyok a kérdéskitörléseken. Hétvége jobb, de amikor egyedül vagyok, csak izgat h mit irtak erre arra, na csak egy percre, aztán vannak napok, amikor meg ellen sincs kedvem állni... na de most megerőszakolom magam :)

Csak meg ne nézzem erre ki válaszolt..

Régen max ha kiírtam valamit, már emailt küldtek, h jött válasz, úgy felejtettem. Most meg....nem tartom hasznos dolognak, mégis csinálom. Bánt is

2016. máj. 3. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Remélem le tudsz szokni :D
2016. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha egyedül vagy és nincs jobb dolgod, akkor miért baj, ha gyk-zol? Ami nagyobb baj, hogy nekem még most munka közben is megy :D
2016. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
add meg az accountod adataid, és leszoktatlak róla. :)
2016. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekifogtam takarítani és csak most, evés közben jutott eszembe ismét. Haladás :)

Csak egy-két babás kérdést tettem fel pár hete, aztán annyi érdekes figura tesz fel hihetetlen kérdéseket, hogy először öröm volt csemegézni, aztán azon kaptam magam, hogy itt vagyok folyton.

2016. máj. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!