Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan nagywc-re kell...

Állandóan nagywc-re kell mennem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma is suli után el kellett mennem a plátmzába wc-re,mert már nem bírtam tovább.Lekéshettem volna a buszt is.De múlthéten is ez volt,nem bírtam ki hazáig.De általában mindig ez van,hogy alig várom,hogy hazaérjek és belecsináljak a wc-be.Van,hogy napi 3-4 is megvan.Meg a szervezetem is miért nem érti meg,hogy én kedden 17:10-kor érek haza,ne csináljon ürítésingert már fél 9-kor

2016. okt. 4. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj, azt így látatlanba és hallatlanba, szagoltatlanba, nem lehet megállapítani. Lehet, hogy sokat ettél, olyat ettél és az is lehet, hogy összeszedtél valami gyomor-bél fertőzést (többnyire vírust), ami elsősorban ilyen enyhe gyomor-bél hurutban jelentkezik. Ha lágyabb, hígabb a kelleténél, akkor (amíg el nem múlik) vegyél be naponta 4-6 széntablettát és 1 tabletta Bolus adstringens-t. Tarts kis diétát, kevés cukrozott étel, kevés zsír, kevés fehérje és lehetőleg semmi erjedőképes anyag, inkább csak főtt krumpli, száraz háztartási keksz, fekete tea.
2016. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázni kell ezzel nagyon, mert könnyen megeshet, hogy kijön az aranyered a sűrű ürítéstől!

Ezzel orvoshoz kell menjél, elmondod neki, hogy ezt a gyakori ürítést nem tartod normálisnak, hogy naponta akár 10x is menned kell.

Nem kell szégyellned ezt elmondanod az orvosnak!

Úgyis segíteni fog!

2016. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"De általában mindig ez van ..." Menj el orvoshoz,mert a glutén,laktóz érzékenység is okoz ilyen panaszt.
2016. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!