Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A influenza okozhat orrvérzést?

A influenza okozhat orrvérzést?

Figyelt kérdés
2napja kijött rajtam az influenza minden tünete, a mandulám is begyulladt, fájt mindenem lázas voltam. Ma már jobban vagyok, csak az orrom folyik és csúnyán köhögök. Délelőtt elkezdett vérezni az orrom, de csak úgy normálisan, és hamar elált. Most délután megint vérzett, de mostmár ömlött belőle. Nagyon megijedtem mert nagyon ritkán szokott vérezni, de most vagy 20percen keresztűl voltam a mosdó felett és szó szerint ömlött a vér. az egész mosdó tiszta vér volt, és mindettőből jött. Nagy nehezen elmúlt de most megint jön belőle egy kis véres váladék, igaz csak az egyikből. Ez normális??? Okozhatja az influenza vagy inkább menjek orvoshoz???
2008. okt. 3. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont az influenza, de az, hogy intenzíven fújod az orrod, így megpattanhat egy ér, ettől vérezhet. Azért az elég durva, hogy ennyire vérzett! Szerintem ha mégegyszer előfordul, feltétlenül menj orvoshoz!

Jobbulást!

2008. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin hiánytól is vérezhet az ember orra,lehet,hogy a vírusok felemésztették a c-vitamin raktáradat. C-vit. tablettán kívül jó a csipkebogyó tea is és a méz!
2008. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!