Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja fehér folyásom is...

Pár napja fehér folyásom is van, a melleim fájnak és mintha nőttek volna. Sokat is eszem, esténként mindig hőemelkedésem van. A nemi szervem elsötétült. Pocaklakóm lenne? Mire utalnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
19.-én voltam együtt a barátommal. pár napja fehér folyásom is van, a melleim fájnak és mintha nőttek volna.Sokat is eszem. esténként mindig hőemelkedésem van. felvagyok fújódva szinte minden nap. a nemiszerv elsötétűlése melyik részen a leggyakoribb? 10.-e körül kéne ,h jöjjön a mensesem. néha úgy érzem mintha megjönne, de még korai lenne.
2008. jan. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Az érzés még korai lenne.Szinte a beágyazódás meg sem történt.Ami min.2 he´t.Várd ki az idöt,és tesztelj ha nem jön meg.De az még 2 hét.
2008. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak 19-én voltál együtt a barátoddal és utána nem akkor nem valószinű hogy terhes lennél. Persze bármi megeshet. Ha jól számoltam az együttlét a ciklus 6.napján volt és általában félidőre tehető a peteérés időszaka.
2008. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!